| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Фев 25, 2008 23:12 Заглавие: ТВ Panasonic - еuro 4.Губи фокусировка. |
|
|
| ТВ е модел TX-25MD4P.Понякога при включване екрана светва с обратен ход.Впоследствие започва да бяга фокуса,понякога го стабилизира,но при по светли сцени отново разфокусира.Захранването на развивката е 148V,на втората решетка 430V. На оглед е проверен цокъла на кинескопа.Дали проблема е в ТХО,кинескопа или ...... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Фев 25, 2008 23:47 Заглавие: |
|
|
Кинескоп. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 14:04 Заглавие: |
|
|
| намали контраста наполовина и няма да бяга фокуса--кинескоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 21:41 Заглавие: |
|
|
| Номера със скриина и контраста не минава.За жалост нямам кинескоп за проба.Вече ТВ е върнат на клиента с диагноза-кинескоп.Благодаря на отзовалите се. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|