| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 16:21 Заглавие: Тв JVC-AV2130EE-захранването не работи |
|
|
сигурно е коментирана доста тази тема,но така и не разбрах как да ползвам тази прослолута търсачка захранването е с strf6653-тръгва за момент и спира-при откачен товар също,сменен str и кондензатор,усилвателя на грешката също го смених-ефекта е същия-приемам идеи всякакви |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 16:51 Заглавие: |
|
|
| Ако не бъркам модела провери си електролита на 15В. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 16:53 Заглавие: |
|
|
Не е зле да се мери на изх. на 7805, на 7808 какво излиза, въпреки че няма много време. Най-добре с унив. захранване да се доизясни откъде е проблема. При мен през лятото излезе лош преход на 7805. Разтоварен даваше 5V, а натоварен-само1,8V. След смяната му вс. се оправи. След него транз. група прави 3,3V и ги изпраща на процесора. В дадения случай са били по-малко от 3,3V и затова проц. изключваше захранването. Какво ли не смених по това захр.! Ако обаче има тиристор и той трябва да се елиминира, в случай че се опита с унив. захр. _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 17:01 Заглавие: |
|
|
благодаря колеги-електролита 1000mf/16v--имал съм го ,но като забие някога човек и ...
закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|