| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 15:53 Заглавие: .... |
|
|
.....
Последната промяна е направена от GSt на Пет Мар 26, 2010 1:23; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 16:04 Заглавие: |
|
|
| състав -LC863524B ,LA76818A :шаси 3Y01 -дъмпа е в атача |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 17:16 Заглавие: |
|
|
Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 19:44 Заглавие: |
|
|
Сложи направо нова памет! Влизаш в сервиз със скрит бутон от пулта за ДУ и оправяш каквото трябва! Ето и пулта който ти трябва! Успех!
P.S. В пощата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 20:59 Заглавие: |
|
|
Благодаря отново. Аз сложих празна (преди да ми изпратите тази) и тръгна но размера на картината е зле и няма стандартите за звук но преди това ще търся дистанционно, че неговото не работи. Аз и затова питах за дъмп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 16:48 Заглавие: |
|
|
Колеги мога ли да използвам FRC5481 на CONEL за този телевизор? Дадоха ми го като аналог но в сайта на конел не излиза като такъв.
Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 16:49 Заглавие: |
|
|
| GSt написа: | | ...мога ли да използвам FRC5481 на CONEL за този телевизор? |
Не. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 16:55 Заглавие: |
|
|
Благодаря RC и аз така помислих. Ще го връщам.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Чет Фев 28, 2008 9:03 Заглавие: |
|
|
Само за информация. Намерих пулта който ми препоръча tonovd настроих параметрите и телевизора заработи нормално. Интересното е че на новия пулт липсваха двата бутона SYS и SLEEP най-отдолу изглежда имат модификации но иначе съвпада останалото едно към едно с препоръчаното дистанционно. Пробвах дъмпа и с него всичко е ок с изключение, че леко се разминаваше баланса на бялото. Затова предпочетох да го пусна с празна памет и да настроя параметрите сам.
Благодаря на всички които помогнаха. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Фев 28, 2008 9:16 Заглавие: |
|
|
| Е покажи го де. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|