| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
PET3 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2007 Мнения: 284 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Фев 04, 2008 8:40 Заглавие: Купувам кабелче за PCMCIA мрежова карта 3Com |
|
|
Купувам кабелче за PCMCIA мрежова карта 3Com.
Това е картата, но ако имате за други други карти, може би също ще станат:
EtherLink III
Parallel Tasking PCMCIA 2.0 adapter
For 10BASE-T and Coax
3C589B
 _________________ Варна-Бургас-Варна
пишете само на [email protected] или ICQ-то
www.putfile.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PET3 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2007 Мнения: 284 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 11:07 Заглавие: |
|
|
Трябва да изглежда така
 _________________ Варна-Бургас-Варна
пишете само на [email protected] или ICQ-то
www.putfile.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tihich Опитен потребител

Регистриран на: 20 Яну 2007 Мнения: 226 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 15:03 Заглавие: PCMCIA |
|
|
| Предлагам ти мрежова карта + модем , с всички кабелчета /2 бр./ за 25 лева! Модела е Xircom CBEM56G . 32 битова. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PET3 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2007 Мнения: 284 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Фев 27, 2008 18:55 Заглавие: |
|
|
на 16-битов слот съм. Трябва ми колкото да качвам от време на време разни програмки. Не смятам да я ползвам за мрежа. _________________ Варна-Бургас-Варна
пишете само на [email protected] или ICQ-то
www.putfile.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PET3 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2007 Мнения: 284 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Мар 27, 2008 8:33 Заглавие: |
|
|
все още не съм се отказал _________________ Варна-Бургас-Варна
пишете само на [email protected] или ICQ-то
www.putfile.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|