 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
niky_ecc Нов потребител

Регистриран на: 11 Мар 2005 Мнения: 49 Местожителство: Свиленград
|
Пуснато на: Чет Фев 28, 2008 23:41 Заглавие: |
|
|
Bojilov благодаря за напътствията! Не бях го правил до сега но ще го запомня как става _________________ Това информацията е голяма работа! УБЕДЕН СЪМ!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Private Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2004 Мнения: 322
|
Пуснато на: Пет Фев 29, 2008 0:06 Заглавие: |
|
|
| niky_ecc написа: | | ...ето и линковете дано да е станало |
Благодаря за снимките.
Успех с подкарването, ако ще се захващаш.  _________________ -= All our life, we are beta testers =- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
niky_ecc Нов потребител

Регистриран на: 11 Мар 2005 Мнения: 49 Местожителство: Свиленград
|
Пуснато на: Пет Фев 29, 2008 16:57 Заглавие: |
|
|
Ще пробвам но когато имам повечко време че сега съм се захванал с едни строежи. Има ли резултат ще пиша. Благодаря на всички които се отзоваха! _________________ Това информацията е голяма работа! УБЕДЕН СЪМ!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|