 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Пет Фев 29, 2008 8:19 Заглавие: |
|
|
Моля заповядайте:  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Фев 29, 2008 8:40 Заглавие: |
|
|
Благодаря, но си написал това:
| GSt написа: | | .... Намерих пулта който ми препоръча tonovd настроих параметрите и телевизора заработи нормално. Интересното е че на новия пулт липсваха двата бутона SYS и SLEEP най-отдолу изглежда имат модификации но иначе съвпада останалото едно към едно с препоръчаното дистанционно. ..... |
Та, пулта от картинката в атача кой е - "новия или стария"? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Пет Фев 29, 2008 10:21 Заглавие: |
|
|
| Точно съм написал. Новия пулт вече не е при мен затова съм показал този който ми препоръчаха. Закупения от мен изглежда 100% като този на снимката без най-долните два бутона. На платката му обаче бутоните съществуват и има допълнителен сервизен бутон. Освен това има и надпис 54D5 като този отгоре на кутията. Само да допълня, че това дистанционно на снимката (и това което аз закупих) е различно от оригиналното с което е купен телевизора но е 100% съвместимо по функционалност с него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|