| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
auviteh Опитен потребител

Регистриран на: 08 Авг 2004 Мнения: 113 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 19:07 Заглавие: Gamma 5 |
|
|
Здравейте колеги.Имам питане за тази гама.Значи Френско производство ,намерих схема на немския вариант,който няма нищо общо с тази.Модела и е VWZ3Z3Y7607022.Процесора е D78P078GF.
За разкодиране е а не знам къде е паметта.Има няколко смд чипа,но не ми изглеждат памети /4558,2904,358/.Ако някой се е сблъсквал с такъв модел,моля да помага.По специално къде е тази памет или памети.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jonybravo Активен потребител

Регистриран на: 27 Май 2003 Мнения: 76
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 20:05 Заглавие: |
|
|
Привет!
По описанието което даваш мисля че кода е във 24с04 но не съм сигурен. Ако е така мога да ти пратя дъмп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 21:03 Заглавие: |
|
|
| да кода е в 24с04 и е на адреси 10, 11,12,13 но не е в явен вид брояча на опити е на адрес 16 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 21:04 Заглавие: |
|
|
| Лошото е че не мога да намеря такава памет никъде по платката.Това го пиша на прима виста.В понеделник ще отворя и панела да не би да е там паметта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
auviteh Опитен потребител

Регистриран на: 08 Авг 2004 Мнения: 113 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 21:06 Заглавие: |
|
|
| Госта съм аз.Забравих да се логна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Яну 30, 2005 11:57 Заглавие: |
|
|
Радиото е SONY. Този чип маркиран като 2904 с колко пина е? Ако е с 8 и от 1 до 4 са на маса то това е 24с04. Не вярвам паметта да е в панела. Само на някои модели на Kenwood паметта стои в тунера. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Яну 30, 2005 14:02 Заглавие: |
|
|
| Да възможно е да е 2404,но има три такива чипа.Мисля,че в схемата на немския вариант паметта беше на лицевия панел.Нямам никакви инструменти и уреди в къщи по практически причини,само лупа /очилата на жена ми/ и не мога да кажа дали това са памети.Възможно е.Но в понеделник ще проследя и трите чипа и ще пиша.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Яну 30, 2005 14:05 Заглавие: |
|
|
| Е...е.Аман от пароли.Госта съм аз. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
auviteh Опитен потребител

Регистриран на: 08 Авг 2004 Мнения: 113 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Вто Фев 01, 2005 0:06 Заглавие: |
|
|
Какво да ви кажа.На основната платка си е /дори е надписана 24с04/.
Намира се там където и не съм предполагал.Ама така е като се работи с чужди инструменти.Нещо не мога да се светна.С програматор от млад конструктор съм и ми ги отваря до А0.Както и да ги смятам,не мога да ги докарам до 512 байта /само за спорта/.В 10,11,12,13 ги въртях как ли не .Нищо не палутчаеться.Дайте още едно рамо.Не съм Архимед.А си е друго на два крака.Поздрави на знаещите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jonybravo Активен потребител

Регистриран на: 27 Май 2003 Мнения: 76
|
Пуснато на: Вто Фев 01, 2005 0:54 Заглавие: |
|
|
Пробвай този дъмп който ти изпратих защото кода му се знае.
С какъв софтуер ти е програматорът? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|