| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DukeNukem Опитен потребител

Регистриран на: 02 Окт 2007 Мнения: 101
|
Пуснато на: Сря Мар 05, 2008 13:26 Заглавие: Респром РГС 221 - тонкоректор |
|
|
Стана един инцидент и тонкоректора се цепна на няколко места. Има прекъснати писти. Няма проблеми да го оправя,ама на 1място не знам коя с коя са били свързани Някои може ли да ми даде снимка на тонкоректора,на която пистите му да се виждат добре? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Сря Мар 05, 2008 18:28 Заглавие: |
|
|
Платката отделна ли е от основната?Ако да-звъни ми утре по телефона да ти я снимам. _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dragon_hifi Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2005 Мнения: 113 Местожителство: Русе
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|