| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velikij Гост
|
Пуснато на: Чет Яну 27, 2005 8:03 Заглавие: hard disk |
|
|
Някой да помогне с информация,кьде да намеря специализиран сервиз за хард дискове.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Чет Яну 27, 2005 11:52 Заглавие: |
|
|
Лично аз не съм чувл за такъв сервиз Какъв е точно проблема?Марка,обем?Напиши нещо по подробно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Чет Яну 27, 2005 12:49 Заглавие: |
|
|
Абе,да ти кажа и аз май не знам за такъв сервиз, специализиран !
И по принцип,,, много малко неща може да направиш по един диск!
Ако не се оправи с "формат на ниско ниво" пиши го "бегал"..другото си е губене на време без положителен резултат!
най доброто решение е нов,..жалко че ги продават а не ги подаяват!!  _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ilian359 Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2004 Мнения: 509
|
Пуснато на: Пет Яну 28, 2005 10:34 Заглавие: |
|
|
Познавам един човек от Варна, който прави чудеса с умрели дискове - май е уникат в цяла България. Казва се Атанас Симеонов, телефон 0898670292. _________________ https://LaptopBG.com
https://LaptopDisplay.eu |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 1:30 Заглавие: |
|
|
Сервизи за HDD няма но има хора в България които се занимават с ремонт и възстановяване на информация.
Даи по подробна информация какво точно те интересува.
Марка и модел на диска, какъв е проблема с него, желаеш да възстановиш информация или да го ремонтираш.
Пример: QUANTUM lct 10 15GB не се разпознава в биос имам ценна информация която желая да възстановя.
Пиши и от къде си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 1:32 Заглавие: |
|
|
Госта съм аз  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Владимир Нов потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 4 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Нед Яну 30, 2005 19:14 Заглавие: |
|
|
| Ако проблема е, че не развърта - почукай го с дръшката на отверката при старта на компа. Ако бръмчи кофти - откачи го, постави го в полиетиленов плик и го пъхни за час-два в хладилната камера. След това го включваш, но както си е в плика за да не кондензира влага. Ако тръгне - ще бачка перфектно за около 20 мин. - достатъчно за да си смъкнеш каквото ти трябва. Най-добре го направи в достатъчно студена стая (по-малко проблеми с конденза). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcr Опитен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2004 Мнения: 624
|
Пуснато на: Нед Яну 30, 2005 19:52 Заглавие: |
|
|
| Хитро!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velikij Гост
|
Пуснато на: Пон Яну 31, 2005 9:21 Заглавие: hard disk |
|
|
Такаа,благодаря на всички които се отзовахте на мойто питане.
Но сега да ви светна за какво става вьпрос.
Диска е Maxtor 80GB ATA133 7200 rpm 2MB,проблема беше 4е изобщо не развьрташе и по мое скромно мнение си беше заминала електрониката му.Из дьлгото ми ровене в нета,случайно или не попаднах на така тьрсената фирма която вкарва Maxtor в Бьлгария.Занесох го там и какво мислите,ХОРАТА ГО УПРАВИХА(смениха електрониката),както предполагах,явно някакьв токов удар го беше повалил.Много сьм им благодарен и сега ще им направя реклама,всички които имат проблем с Maxtor да го направят вьв фирма АРГУС,там ще ви помогнат.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|