| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 15:17 Заглавие: |
|
|
Този пулт няма възможности за управление на допълнителни устройства, но са ми попадали точно такива, които по някакви причини минават в друг режим на работа и телевизора не ги чува.
Най-вероятно схемата която се ползва може да работи и с други устройства и поради някакви причини се случва да се "превключи".
Ако все пак се държи по описания начин не пречи на място да пробваш:
-извади батериите и дай за момент на късо двата извода от пулта (може и без да ги вадиш) и виж дали ще се промени нещо.
Понякога - помага такова упражнение точно при тези. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REPAIRMAN Опитен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2004 Мнения: 218
|
Пуснато на: Пет Мар 07, 2008 9:44 Заглавие: |
|
|
Добър ден на всички.
Проблем е решен-клиента е намерил бутон за ресетиране на самия пулт за ДУ и всички функции са се възстановили.Засега ввсичко е ОК и закривам темата.
Благодаря на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Мар 07, 2008 9:47 Заглавие: |
|
|
Такъв бутон на този пулт - няма.
Най-вероятно се е случило нещо от това за което писах по-горе.
Така, че очаквай в скоро време пак оплаквания. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REPAIRMAN Опитен потребител

Регистриран на: 05 Авг 2004 Мнения: 218
|
Пуснато на: Съб Мар 08, 2008 21:52 Заглавие: |
|
|
Добър вечер на всички.
Колегата RC е напълно прав-бутон за RESETна пулта НЯМА.Фунционирането на пулта се е възстановило след изваждане на батериите и изчакване на известно време.Извинявам се за написаната грешна информация.
Лека вечер. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Мар 09, 2008 12:14 Заглавие: |
|
|
Прди два дни и аз имах същия случай точно с този пулт.Само че аз презапоих разни неща в този пулт и реших ,че това било проблема ,а той къде бил ключа от бараката...... _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|