| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 14:51 Заглавие: Grundig CUC400 стои в стен-бай |
|
|
Здравейте! Един Grundig стои в стен бай (свети червено) и не ще да премине в оперативен режим(да светне зелено).Явно е заключен.Какво ще ме посъветвате.Благодаря предварително!
Коригирах ти заглавието!Следващия път да не се повтаря  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 15:03 Заглавие: |
|
|
Заключението Ви е грешно,имате проблем в телевизора най-вероятно. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 15:21 Заглавие: |
|
|
| На първо "четене" виждам че има отопление, техеото работи защото излизат напрежения а екрана е тъмен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 15:41 Заглавие: |
|
|
Оформи си темата съгласно правилата-
-състав на телевизора (нищо че си писал шасито),какво е премерено,до какви изводи си стигнал и т.н.
Като вдигнеш скрийн какво става?
Вертикал работи ли?
Бутони има ли отпред въпросния модел?
Реагира ли нещо по някакъв начин това управление?
Захранващи напрежения как са и т.н. и т.н. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 15:43 Заглавие: |
|
|
| Я задръж бутона "i" няколко секунди... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Мар 06, 2008 15:54 Заглавие: |
|
|
| emoome написа: | | Я задръж бутона "i" няколко секунди... |
То тва е процедурата да задържи бутона "i" и да го пусне от ключа наистина ,ама ако е заключен щеше поне екран да светне и щеше да има други "затруднения".
Съмнява ме да е заключен,поне така както описва. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Мар 07, 2008 7:42 Заглавие: |
|
|
Снощи по премерих някои неща тъй като през деня съм на работа.
Да уточня телевизора е Grundig T21-6210/6 шаси cuc400.Има ключ за пускане, индикатор и 4копчета за усилване и програмите.
Проц:st6377GHK3;мчу видео и.т.н TDA8362a N3.Всички напрежения излизат,включително и от ТХО.От tda излизат импулси за хоризонталната,но няма за вертикалната.На процесора има честотата на кварца а няма на 29кр.Захранен е с 5в,но не реагира.Екрана е тъмен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Мар 07, 2008 9:03 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | Оформи си темата съгласно правилата-
-състав на телевизора (нищо че си писал шасито),какво е премерено,до какви изводи си стигнал и т.н.
Като вдигнеш скрийн какво става?
Вертикал работи ли?Бутони има ли отпред въпросния модел?
Реагира ли нещо по някакъв начин това управление?
Захранващи напрежения как са и т.н. и т.н. |
http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/842/Grundig_CUC400.html
Е ,с тия насоки би трябвало да се оправиш, ако не-лошо  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|