| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Мар 07, 2008 19:05 Заглавие: DVD HOMETECH Model-DIVX311 Няма картина |
|
|
| Има звук няма картина от дист.можели дасе напрви нещо по въпроса. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Мар 07, 2008 19:21 Заглавие: |
|
|
Дай повече подробности.
Какви изходи има?
Какво е дистанционното (снимка) и т.н. ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Мар 07, 2008 19:53 Заглавие: |
|
|
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Мар 07, 2008 20:06 Заглавие: |
|
|
Смисъла на снимката беше да се виждат символите и надписите на бутоните.
За изходите нищо не написа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Съб Мар 08, 2008 10:49 Заглавие: |
|
|
ПОГЛЕДНИ ФАЙЛА,
АКО НЕ СТАНЕ ПРОБВАЙ СЛЕДНАТА КОМБИНАЦИЯ:
1.OPEN
2.SETUP->4ПЪТИ НАДЕСНО ->ENTER -> 2 ПЪТИ НАДОЛУ ->ENTER
УСПЕХ!
Не пиши с едри букви  _________________ Както си работеше и спря!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|