| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 21:01 Заглавие: Bang&Olufsen LS2802 -тръгва за момент и минава в StandBy |
|
|
Колеги,пиша от гр.Триполи-Гърция ,дойде ми един тв.Bang&Olufsen LS2802 със следния проблем:
При пускане стои на стендбай и от пулта се пуска за момент и отново минава в стендбай.На схемата,на процесора има един крак:Service Sstandby-към маса.При окъсяване и старт от пулта-тв-то тръгва на позиция1 и след 3-4сек изписва BRILIANSE5.Дайте идея къде да се блъскам.Паметта е SDA2526.благодаря за всички идеи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 21:16 Заглавие: Re: Bang&Olufsen LS2802 -тръгва за момент и минава в Sta |
|
|
| wesko dilow написа: | | ...izpisva BRILIANSE5.... |
Това е текущото ниво на яркост (май беше).
Така, че порови около клавиатурата и/или порта на процесора към нея. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 21:37 Заглавие: |
|
|
Веско, какъв е ТВ, кинескопен или ЛСД? Ако е ЛСД, да не е от лампите и схемата за следене на тока им?
Последната промяна е направена от pamporov на Чет Мар 13, 2008 21:39; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 21:37 Заглавие: |
|
|
Трудно ли е да инсталираш клавиатурен драйвер за кирилица? Вече няколко пъти ти задавам този въпрос.
Телевизора е на поне 15 год. с ония железните дистанционни. _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 21:42 Заглавие: |
|
|
| Филипов написа: | | Трудно ли е да инсталираш клавиатурен драйвер за кирилица? Вече няколко пъти ти задавам този въпрос. |
Ще има проблем с работодателите! Те са си гърци. Не му дават много да прави промени и да качва разни програми. Нека му помагаме така! И без туй му е трудно там. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 21:48 Заглавие: |
|
|
| Може да се инсталира на сайта KREDOR? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 21:54 Заглавие: |
|
|
| pamporov написа: | | Може да се инсталира на сайта KREDOR? |
Имаше,ама сдоби крака нещо.Явно си има и основателна причина за това.
Той човека,който прави и поддържа сайта си знае работата. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 21:56 Заглавие: |
|
|
Айде да не се отнасяме от темата.
Предположенията нека да ги оставим за лично ползване.
Още повече, че отворилия темата имаше обещания по-рано да направи нещо по въпроса.
Нека продължи по същество (доколкото е възможно), моля.
А като му е трудно - винаги може да си дойде на лесното. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 22:01 Заглавие: |
|
|
Аз лично, бих поставил празна памет-ФФ. Мисля, че в момента имаш необходимия програматор. Запази за всеки случай неговата си информация. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 22:32 Заглавие: |
|
|
Веско и бай Тишан да пишат както имат възможност,като са извън страната.
И без тва постоянно ми гният кокалите тука във форума-аз лично се ангажирам да им обръщам постовете на кирилица...
Точка.Считам проблема за решен. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|