 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
CHILIEV Активен потребител


Регистриран на: 05 Мар 2008 Мнения: 53
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 10:49 Заглавие: |
|
|
Явно съм отишъл направо на програмата за отпускане на дрехите.
Твърде е възможно понеже някой програми не искат да се пускат (примерно 10,11,12) направо гасне на цяло пералнята и съм ги прескочил. Но когато видях че отпуска дрехите (изцежда) се зачетох в книжката , както и по програмите на пералнята и никъде не пише центрофуга къде е тая центрофуга ма*ка му
Определено не е слаб ремък, понеже той изглежда като нов и е стегнат. Също така пералнята не даваше никакви признаци да се мъчи да върти по-бързо.  _________________ www.CHILIEV.com - web design company
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CHILIEV Активен потребител


Регистриран на: 05 Мар 2008 Мнения: 53
|
Пуснато на: Чет Мар 13, 2008 23:18 Заглавие: |
|
|
Хиляди благодарности на Иван Алексиев (zapad) за безценните съвети и за отделените няколко часа от неговото време на моята Вятка.
Резултатите от тестовете са че пералнята РАБОТИ НАПЪЛНО КОРЕКТНО включае и има центрофуга, която тази вечер с общи сили успяхме да достигнем.
Оказа се че:
1. съм бил изключил центрофугата от панела с бутоните;
2. съм се мъчел да пусна въпросната при пълен барабан с вода;
Отново искренни благодарности (zapad)  _________________ www.CHILIEV.com - web design company
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Мар 14, 2008 10:01 Заглавие: |
|
|
Вместо да си прочетеш упътването........  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CHILIEV Активен потребител


Регистриран на: 05 Мар 2008 Мнения: 53
|
Пуснато на: Пет Мар 14, 2008 10:40 Заглавие: |
|
|
| pamporov написа: | Вместо да си прочетеш упътването........  |
това е то .. "втория акъл" на българина  _________________ www.CHILIEV.com - web design company
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|