 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Нед Мар 16, 2008 23:05 Заглавие: |
|
|
"Приставки от 2002 година" като информация _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Мар 17, 2008 12:07 Заглавие: |
|
|
Отцепвам втората част от темата-[url=http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=40133&topicshow=Цифрови%20телевизии,приемници%20и%20т.н.%20(Отцепена%20тема)]тук[/url] _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 18, 2008 2:07 Заглавие: |
|
|
| Boiko написа: | | Strong Prima с антена от стар магнитен диск, без пряка видимост към кулата, но и не на северната страна на блока, напълни 99% "качество" и около 55-6% "strenght"и изображението е без забележки. Така че трябва да се пробва. Ако решиш да пробваш, при мен тези приемници са по 75 лв. | Благодаря ти много, цената е добра и ако клиента беше на ефирна, щях да го убедя без проблем да си купи цифров приемник. Но се оказа, че е на кабелна и си иска неговите 70-80 програми.
Освен това няма старо видео с тунер и остана варианта с външна приставка.
В Електрон цените бяха над 100лв., както е писал tomazo и в Пасат - 56лв. Проверих в още 2-3 магазина и намерих за 50лв./200канала при Емилия.
Ето и състава на тунера за архива, че го няма в сервизното описание:
TDA5737 - 5V mixer oscillator
TSA5522 - 1,4GHz I2C bus controlled synthesizer
J3353K - SAW
TDA4472 - МЧУ
Благодаря на всички, които се включиха в темата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|