| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Мар 17, 2008 14:21 Заглавие: Rc за DVD LG мод. LH-T250SC |
|
|
Нещо не можах да се справя с търсенето на тази дистанция.Старата е унищожена без остатък и изделието не е при мен за това не мога да напиша нещо повече. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Мар 17, 2008 14:34 Заглавие: |
|
|
Оригиналното трябва да е нещо от този сорт:
А неоригиналното се заръчва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Мар 17, 2008 14:44 Заглавие: |
|
|
Ами ако може на лични цените на едното и другото и начина на поръчване, при кого.Все пак клиента да направи избора. Благодаря. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|