| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 13:00 Заглавие: |
|
|
Аз се извинявам че се натрапвам,но ще се осмеля да попитам,въпреки риска да ви засегна.Всички електролити ли са сменени?Разбирам неприязънта и крайното неудоволствие от тяхната подмяна,предполагам че това влиза в конфонтация с Вашите морални принципи при извършване на ремонт.Учтиво бих Ви помолил да смените С813,като преди това разгледате вътрешната структура на чипа,за да разсеете съмненията че подхождам необективно и с предубеждение към това,което вършите.За да ме успокоите и за да достигна душевен мир и хармония със себе си сменете и С818.Предварително и учтиво ви благодаря. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 13:42 Заглавие: |
|
|
Ако го и почерпиш, работата ще заспи на 3 без коз  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rublahka Активен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2007 Мнения: 71 Местожителство: ст загора
|
Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 14:13 Заглавие: |
|
|
Всички кондензатори в захранването са сменени включително и неполярните. Остава само трафа или ис. 44603  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 14:49 Заглавие: |
|
|
Чета и се чудя-5 страници за може би елементарен дефект или дори както Коцев се изказва вкаран автогол.От казаното обаче не разбрах телевизора с какъв първоначален дефект е дошъл и какво е правено примерно в захранването.Ако е сложен неизолиран транзистор и ако радиатора няма връзка с масата откъм мрежата ще има точно такъв проблем.При някои от новите телевизори и разположението на кабели за високо,отклонителни системи...... също довеждат до подобни смущения. _________________ Skype: r_va4ev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 14:49 Заглавие: |
|
|
| Dimow написа: | | Втория ми спомен :Причина беше мощния полеви транзистор.След смяна на мощния полевак с друг красивия ефект изчезна . |
Смени го и ако тогава е пак така Стоил ще излезе прав...... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rublahka Активен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2007 Мнения: 71 Местожителство: ст загора
|
Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 15:35 Заглавие: |
|
|
Такааа ,ще ви пиша тв дойде с изгорял транзистор за високото BU808DF.Причината беше в кондензатора на базата.Захранването е детсвено ,но дефекта си е такъв.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 15:47 Заглавие: |
|
|
Абе човек този телевизор рекламация ли ти се връща,демек оплакване от клиента ли имаш или при теб това го забеляза?Ти да не ремонтираш здрав телевизор? _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rublahka Активен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2007 Мнения: 71 Местожителство: ст загора
|
Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 16:06 Заглавие: |
|
|
Незнам вие как работите но, немога да върна на клиента телевизора на полвина готов.И все пак трябва да сме хораааа!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 16:06 Заглавие: |
|
|
Само за протокола,входа в сервиз не е menu 4,7,2,5. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rublahka Активен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2007 Мнения: 71 Местожителство: ст загора
|
Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 16:13 Заглавие: |
|
|
| Да dima с този код не може да се влезе.Пак ще ви повторя че дистанционното НЯМА копче menu. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|