| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Мар 21, 2008 14:40 Заглавие: |
|
|
| D.Kolev написа: | | погледни пдф-а, телевизора го има .... |
И като го има - какво , след като няма такъв пулт  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
D.Kolev Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2006 Мнения: 103 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 21, 2008 15:24 Заглавие: |
|
|
| ами ще купи или ако не, ще пише с коректор в/у медионското и работата на половина свършена. а може още 2 часа да въвежда кодове и накрая никой да не пасне.вероятността на конелско повечето бутони да отговарят в конкретния случай каква е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Мар 21, 2008 15:42 Заглавие: |
|
|
Ти как мислиш?
А и въобще в случая не става дума за това, а да се помогне да се намери какво му трябва, пък ако ще и "занзибарско" да е.
По случая с маркера - може и това да е подход - стига да ги имаше всички необходими функции, а от написаното става ясно (поне на мен), че ги няма (или поне са крайно недостатъчни).
А да се разчита на това, че има някакъв модел в книжка с кодове на някакво ново универсално и то ще е точно (и всичко) което трябва е меко казано - несериозно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
D.Kolev Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2006 Мнения: 103 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 21, 2008 16:09 Заглавие: |
|
|
вероятноста клони към нула.
разбирам и съм съгласен с теб. въпроса е телевизора да работи както трябва. предполагам че в случая става въпрос за пребрандиран китаизъм продаван в техните вериги за евтина техника. за това предложих въпросното рц. докато не се пробва няма да се разбере. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Мар 21, 2008 16:33 Заглавие: |
|
|
| D.Kolev написа: | | вероятноста клони към нула.... |
Това не го разбрах, но както и да е.
Вероятно не си наясно, че се правят и единични бройки според това какво и как е нужно в конкретен случай.
И това не е никакъв проблем.
Подходите могат да бъдат различни в зависимост от предоставените данни (и възможността за наличието им) като се търси и прави оптималния вариант. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пет Мар 21, 2008 17:21 Заглавие: |
|
|
и на мене ми мирише че е някаква серия дето са пуснали 1000 бройки.
Модела е някъде от около 91 92 година около проца има два чипа MN1220 и OEC1013,проца е OEC8040C,джунглата е със M52025 и M52026,междинката с M51367 и TDA2460.Направен е от две платки една до друга както при philips fl шаситата.Ще ядем дървото с тоя май ще глася звука по междинна ще го настроя и клиента да си бере гайлето от де ще си търси маймунка натам отива работата ако знам че някой код ще пасне от тия дистанционни ще си взема ама ако не пасне ще го турям до другите в кашона сбрал съм една камара _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Мар 21, 2008 17:32 Заглавие: |
|
|
Виж, според това което се открива за този телевизор http://eshop.euras.com/geraetesuche.asp?modselect=D3205&artgroup=3201000000&login=45832 ще да е някакъв клонинг на ORION (а и процесорите които си дал натам сочат).
Та според горния линк отиваме към това и това и прилича ориг. пулт да е от този сорт:
Защо обаче не можеш да намериш някакви кодове на които поне някак си да се обажда в универсалния пилот и в TCM-a - не ми е много понятно.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Мар 21, 2008 17:46 Заглавие: |
|
|
Хм,що при мене излиза че този телевизор е със прост филипсов протокол и се окомплектова с 1696
Може и да греша. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|