| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 12:02 Заглавие: |
|
|
грешка сьм при 0 звук спира да трепти,а с вьншни говорители ефекта е сьщия _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 12:13 Заглавие: |
|
|
Схема имаш вече огледай я добре.И за да не вадим с ченгела.
1.при-MUTE как е
2.смени C602 който отива на 1 и 7 краче.
И изобщо да не се гадае и пишат неща които си правил,направи пробите и обобщи всичко наведнъж. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 13:10 Заглавие: |
|
|
| Смени филтровите кондензатори по захр. на кр. стъпало: С808, С819, С610. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 13:44 Заглавие: Re: samsung cs-5066z -картината трепти вертикално |
|
|
| real написа: | проблема е,че картината трепти вертикално като прекьсна захр. на звука или изклуча говорителте и се оправя,не е до захранване проверено.
|
Kак точно е проверено?Това да не би да e захранването със скандално известния SMR 40200 ? _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 14:52 Заглавие: |
|
|
Пробвай с външно захранване само на крайното стъпъло за звук и ако казваш че си проверил захранването от телевизора  _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пон Мар 24, 2008 9:44 Заглавие: |
|
|
c808,c819,c610 сменени,захранване сложено вьншно 2 пьти,отделно и на звука.при муте на 1и7кр 0в при звук 1.3в.на говорителя имам 7.5в което е страното _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Мар 24, 2008 10:23 Заглавие: |
|
|
| real написа: | | на говорителя имам 7.5в което е страното | 7,5 волта е нормално при захранване 15. Виж да няма окъсяване към маса на куплунга за слушалките или на някои от двата говорителя към маса. На 8-10 и 11-13 на TDA7057AQ трябва да има половината от захр. напрежение. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
matkauton Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2007 Мнения: 166
|
Пуснато на: Пон Мар 24, 2008 11:54 Заглавие: |
|
|
| Звука нормално ли се чува или се изкривява? Ако те съмнява че криви леко смени Стъпалото не е голяма инвестиция. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Мар 24, 2008 12:26 Заглавие: |
|
|
| matkauton написа: | | смени Стъпалото не е голяма инвестиция. |
| real написа: | | звука е тда7057аq сменен |
_________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Мар 24, 2008 16:06 Заглавие: |
|
|
| real написа: | | ,захранване сложено вьншно 2 пьти,отделно и на звука.при муте на 1и7кр 0в при звук 1.3в.на говорителя имам 7.5в което е страното |
Захранването оригиналното на телевизора ли е или е сложено друго?
Опишете захранването с което пробвате.Сигурни ли сте ,че това захранване ви осигурява необходимия ток за ТV-то.
На изхода (високоговорителя) има 1/2 от захранващото напрежение за интеграла.
На вашата схема колко V e за 4пин на TDA 7057 ? _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|