| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 19:05 Заглавие: SHARP DV 5431S -проблем със звук на 6,5мHz (Търся и схема) |
|
|
Търся схема на тв или само на МЧУ,които е изп. с ТА8646АN.
TВ работи,има звук само на 5,5 мHz.Но сега ще работи на ефирни пр.
Шаси не открих,модела е DV 5431 S. С триточка не зацепва изобщо.
Проц.CCU3000, M27c512 i 24C08. МЧУ е с ТА8646АN.
Не открих нищо ,което да ми помогне из нета. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 19:16 Заглавие: |
|
|
| DECO-5 Схемата е вече в пощата ти. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 19:23 Заглавие: |
|
|
| схемата е в пощата ти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 19:27 Заглавие: |
|
|
| А ПАВ филтъра сменихте ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 19:52 Заглавие: |
|
|
Благодаря ви колеги за барзия отговор! Ще помогнат.
ПАФ-а го смених наи напред и тогава пробвах с триточка.
Дано утре да е по лек ден. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 22:11 Заглавие: |
|
|
| takiev написа: | | ПАФ-а го смених наи напред и тогава пробвах с триточка. | Виж по инерция да не си сменил ПАВ-а на видеото, че за звука е отделно(SF201). После с "триточката" на 11кр./SIF-out, или на CF203, не би трябвало да има проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 22:18 Заглавие: |
|
|
| takiev написа: | и тогава пробвах с триточка.
| Извинявай но какво е това триточка Нещо ново ли е за изкарване на звук Питам щото ние по пернишко още присадки слагаме, едни черни плоски сменяме(забравих им името) и от време на време в сервизен режим влизаме през дупката за антената Моляте сподели  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 22:25 Заглавие: |
|
|
Би трябвало да е:
Преобразувателна приставка 6,5/5,5 "Универсал" гр.Гоце Делчев
1.вход/изход
2.+12в
3.обща маса

Последната промяна е направена от old4 на Съб Мар 22, 2008 22:38; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 22:27 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | Би трябвало да е:
Преобразувателна приставка PAL/SEK .... |
Offtopic//
И какво общо има системата за цвят със системата за звук  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 22:32 Заглавие: Re: SHARP DV 5431S -проблем със звук на 6,5мHz (Търся и схем |
|
|
Опааа......... 6,5/5,5 де  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|