| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lukas Нов потребител


Регистриран на: 10 Яну 2006 Мнения: 46 Местожителство: kozlodui
|
Пуснато на: Вто Мар 25, 2008 1:32 Заглавие: Търся схема grundig a5000 |
|
|
Колеги, някой да има схема за GRUNDIG a 5000 усилвател .Имам един за ремонт но немога дасе ориентирам за елементите,защото е изгорял с мерак.Предварително благодаря.Търсих и в нета ама нещо.... ненамерих
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lukas Нов потребител


Регистриран на: 10 Яну 2006 Мнения: 46 Местожителство: kozlodui
|
Пуснато на: Вто Мар 25, 2008 12:18 Заглавие: поправка |
|
|
Усилвател на мощност 2х120w.Съжалявам ама съм пропуснал.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Мар 25, 2008 12:35 Заглавие: |
|
|
И сега някой ако случайно я има схемата ще почне да се чуди по кво да ти я прати,щото мейла от профила ти се не вижда... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lukas Нов потребител


Регистриран на: 10 Яну 2006 Мнения: 46 Местожителство: kozlodui
|
Пуснато на: Вто Мар 25, 2008 12:46 Заглавие: поправка |
|
|
Благодаря, за забележката ама несъм забелязал липсата на адреса
([email protected])  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|