| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Мар 25, 2008 23:05 Заглавие: |
|
|
| Nik0lai написа: | Достатъчна е да  |
Аз не съм много съгласен, даже хич не съм съгласен с теб, ама ти си знаеш.... Дали няма сервиз близо до теб да ти помогнат? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 7:04 Заглавие: |
|
|
| Колко волта имаш на В катода?Смени(не презапоявай)транзисторите на синият цвят. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 20:51 Заглавие: |
|
|
Ама на вас ви елесно, започнали сте от ЧБ тв/че и от радио/ ,
а младия човек не чете всичко което му пишете........... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Мар 27, 2008 2:49 Заглавие: |
|
|
| fishev написа: | | Nik0lai написа: | | Мерси, ще погледна дали има скрит бутон, но в момента телевизора не е при мен, като го видя ще пиша ако няма такъв. | Стига глупости със писане на памети и влизане в срвизАко си техник пали поялника хващаи мултицета и си оправи апарата |
И аз преди година и половина имах подобен дефект на "Panasonic"-за съжаление не помня модела. Никакъв син цвят, RGB проц. "извадил" от норм. режим синия ВДУ, синият катод повдигнат на 180-190V. Оправи се с нов дъмп. Друг такъв случай не съм имал. _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nik0lai Нов потребител

Регистриран на: 18 Мар 2008 Мнения: 21 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Мар 31, 2008 21:05 Заглавие: |
|
|
| Благодаря stiyan stoikov телевизора се оправи с подмаяна на транзисторите на синия цвят. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|