| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Вто Мар 25, 2008 16:47 Заглавие: |
|
|
| Изпратих ви дъмп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 25, 2008 23:56 Заглавие: |
|
|
Accessing the Set-up Menu:
1. When the set is in the High Security Mode, the Set-up menu can be accessed only by a T374AH Institutional Set-up Remote Control (RG4172BK).
2. When the set is in the Standard Security Mode the Set-up Menu may be accessed with a guest remote control (like the RC 2882) by a sequence of commands (319753 MUTE)
Това прочете ли го в сервизното? Пробва ли втория начин или нова памет? Ако е първия вариант май си го закъсал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Veselin_stanchev Активен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 58 Местожителство: SHUMEN
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 9:06 Заглавие: |
|
|
хотелски режим:на ред"АО"клетка 2 е със стоиност "00"
без хотел режим;-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-"99"
ВЛИЗАНЕ В СЕРВИЗ РЕЖИМ:МОСЧЕ /9641/И/9631/СЕ ДАВАТ НА КЪСО ПРИ ИЗКЛЮЧЕН TV' |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Avramov Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 186 Местожителство: Монтана
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 13:45 Заглавие: |
|
|
| Колеги оправих телевизора .Много съм благодарен на господин Георги Гергиев ,който ми прати дъмпа на пощата.Другите дъмпове които теглих в разни сайтове категорично не стават въпреки че пише NO HOTEL.Пращам ви дъмпа и по молба на администратора Пламен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Avramov Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 186 Местожителство: Монтана
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 13:51 Заглавие: |
|
|
| Колеги оправих телевизора.Много съм благодарен на господин Георги Георгиев за дъмпа който ми изпрати.Пускам файла и по молба на администратора Пламен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|