 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2005 13:12 Заглавие: |
|
|
| На вниманието на модератора на този раздел: само при мен ли тази тема постоянно ми излиза че има нови съобщения в нея макар да няма? Да не би причината да е некоректната дата на последното съобщение?-2011год??? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
X-COOOL Гост
|
Пуснато на: Сря Фев 02, 2005 15:57 Заглавие: |
|
|
| Извинете че се бъркам , но не беше ли темата за пасивни усилватели,а не за проблема под коя ОС ще работи програмата,на колко части е и т.н. Казвам го понеже ме имтересува и мен темата и бих искал да видя примерни схеми . 10х |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Фев 24, 2006 18:30 Заглавие: |
|
|
| Electronicsinfo написа: | | Имам статия от сп. Радио, телевизия, електроника от 1990г., ако искаш дай мейл да ти я пратя сканирана. Имам също и програмата на JBL за дизайн и смятане на разделителни филтри. |
Ако може прати я и на мен тази статия
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|