 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kalo_yan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2005 Мнения: 116 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Мар 27, 2008 16:18 Заглавие: |
|
|
Мейла е актуален. Ако намеря FW може и да го флашна. Пробвах и със стари и с нови филми, но ефектът е един и същ. Оставам на мнение, че проблемът не е в оптиката. Най-вероятно mineff ще се окаже прав - първо това ще пробвам. Ако някой разполага с FW и желае да го сподели ще съм благодарен. Ще сменя и кондензаторите. Благодаря на всички отзовали се по темата.
След контакт спрей по куплунзите между захранването и декодера вече чете Divx от DVD носител. CD-тата ги опознава, изкарва съдържание и на два пъти даже тръгва, но донякъде - 15-20сек. Вече няма изхвърляне в стендбай. Проблемът явно не е софтуерен.
Преходно съпротивление на куплунзите и кондензатори евентуално. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Мар 27, 2008 18:51 Заглавие: |
|
|
Не повтаряи грешките загубих сумати време в експерименти и накрая се оказа оптика зашото и аз невярвах че е тя.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kalo_yan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2005 Мнения: 116 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Мар 27, 2008 20:35 Заглавие: |
|
|
| След профилактика на куплунзите DVD-то чете вече шест CD-та подред без всякякви забележки. Благодаря на всички за помощта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|