| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пет Мар 28, 2008 20:16 Заглавие: |
|
|
| А нещо сменил ли си преди това? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Съб Мар 29, 2008 12:22 Заглавие: |
|
|
Нищо не съм сменял. Телевизора доиде заради този проблем.По ниска работи без да прекъсва нямам идеи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Мар 29, 2008 13:09 Заглавие: |
|
|
| velo написа: | По ниска работи без да прекъсва | Провери кондензаторите на:
28кр. - AUDEEM/SIF IN1
29кр. - DECSDEM/SIF IN2
31кр. - SNDPLL/SIF AGC
32кр. - AVL/SND IF |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Съб Мар 29, 2008 13:14 Заглавие: |
|
|
Може би не сте прочели поста ми внимателно
Прекъсва на всички стандарти  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Мар 29, 2008 22:29 Заглавие: |
|
|
| velo написа: | Нищо не съм сменял
Може би не сте прочели поста ми внимателно
Прекъсва на всички стандарти  | Velo, спри да crying и вземи да смениш нещо .
Написаното горе е за всички стандарти. 3-4 кондензатора трябва да смениш. За по-ясно превеждам на български една възможна комбинация:
28кр. - първи вход на междинночестотния усилвател за звука(МЧУЗ)
29кр. - втори вход на МЧУЗ
31кр. - автоматично регулиране на усилването на МЧУЗ преди демодулацията
32кр. - автоматично регулиране нивото на звука на МЧУЗ след демодулацията
Всеки вход може да изпълнява по две функции, които се превключват софтуерно. Така общия брой на комбинациите в МЧУЗ става 16.
По мойта схема кондензаторите са С321-С325, но на твойта може да са други и затова не съм ги изброил.
| velo написа: | | Мен ме навежда мисълта че процесора се гаври | Може и процесора да се гаври, ама него ли първо ще смениш , а после кондензаторите и паметта ?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|