| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivtv1 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Окт 2007 Мнения: 473 Местожителство: elin pelin
|
Пуснато на: Сря Апр 02, 2008 20:41 Заглавие: TV-MITSAI TECHNO51CM звук DK -РЕШЕНО |
|
|
| Телевизора е нов,купен от Португалия,проц-TDA9353PS/N2/2I1191.На шасито има надпис PT92.Памет 24WC16P.Прочетох в архива от 2006г. за подобен проблем но не мога да влеза в сервиз по този начин.А и не съм сигурен дали от сервиза ще реша въпроса или трябва приставка.Имам оригиналното дистанционно.Точният модел е TV TECHNO 51 CMAV.Моля за съдействие. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Апр 02, 2008 20:47 Заглавие: Re: TV-MITSAI TECHNO51CM звук DK |
|
|
| ivtv1 написа: | | .....На шасито има надпис PT92.Памет 24WC16P.Прочетох в архива от 2006г. за подобен проблем но не мога да влеза в сервиз по този начин...... |
Ами дай линк какво си прочел, де.
Как да ти каже някой нещо като не знае ти какво си прочел?
За това шаси е писано не веднъж. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivtv1 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Окт 2007 Мнения: 473 Местожителство: elin pelin
|
Пуснато на: Сря Апр 02, 2008 21:57 Заглавие: |
|
|
Линкът е
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=24440&highlight=mitsai&topicshow=ТВ%20Mitsai%20TVTECHNO37CM-звук%20DK
| Цитат: | Rumenman
Натиска се и се задържа бутон (символа му е три черти и "О") до белия долу вляво на последния ред на ДУ,след което се натиска Vol- от ТВ-то до появяване на СМ.
За BG/DK OPT1 03
Pal-BG-1
Pal-DK-1
|
Според поста на Rumenman сменям BG/DK, но след изключване на мрежовия бутон изчезва DK , може би не го запомням правилно . По принцип се опитвам да го запомня с POWER OFF от дистанционното. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Сря Апр 02, 2008 22:49 Заглавие: |
|
|
| пробвай с десплей |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivtv1 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Окт 2007 Мнения: 473 Местожителство: elin pelin
|
Пуснато на: Пон Апр 07, 2008 17:23 Заглавие: |
|
|
| Налучках го, запомнянето става с бутон TV.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|