| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 03, 2008 16:16 Заглавие: DK/BG на телевизор Panasonic TX-14B4T |
|
|
Нямаще ли теми по звука на този телевизор,нещо не мога да ги открия с търсачката,в момента Интернета ми е отвратителен,така че ще ви помоляза линловете,няма да се откажа и от идеи.Процесора е с книжна лепенка Panasonic CP-185. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Чет Апр 03, 2008 16:27 Заглавие: |
|
|
Това ще свърши ли работа _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 03, 2008 16:31 Заглавие: |
|
|
Това ще го пробвам утре като взема ДУ,сега ще съм благодарен на запис на памет,тъй като в момента няма DK/BG,телевизора е от Англия. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Чет Апр 03, 2008 16:36 Заглавие: |
|
|
този е за:Panasonic TX-14B4TP
CPU TDA9361PS/N2/4I0951
CD3932
VC4L40
MS9361/N2/4-DD1
tuner TEDE9-320A
MEMO 24C16
PAL/SEKAM DK/BG _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 03, 2008 16:50 Заглавие: |
|
|
Благодаря,този го имам,с него не тръгва,лошото е че не тръгва и с прикачените файлове от линка,но вече има тема за размисъл тази вечер иутре го мятам. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Апр 04, 2008 7:51 Заглавие: |
|
|
| dima преди време правих едно daewoo cp185 пак от англия по методиката на mitachi, dk стана само от дирекна намеса в дъмпа, при това ако след това в менюто се опиташ да направиш каквато и да е настройка автоматично минаваше в бг. така че този медод е приложим само ако клиента не се налага да настройва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Апр 04, 2008 8:45 Заглавие: |
|
|
Как и да гледам документацията на тоя телевизор, би трябвало да даде смяна на системата. На System Option дава ли да се смени от TU на TK ? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Апр 04, 2008 9:17 Заглавие: |
|
|
Не съм взел още ДУ,ще пиша по-късно. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Пет Апр 04, 2008 20:24 Заглавие: |
|
|
| Не съм сигурен, но опитай с това. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|