| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hunter_88 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Фев 2008 Мнения: 169 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Чет Апр 03, 2008 20:39 Заглавие: Prolux 29tft стои в режим на standby |
|
|
| Здавейте телевизора стои в режим на standby и диода му премигва постоянно. Шасито му е PT90. Телевизора не е при мен и не мога да му дам състава. Някакви идеи от какво може да буди. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Апр 03, 2008 20:42 Заглавие: |
|
|
Кво ли не...нека да опре при тебе телевизора,отвори го поразгледай,попремери тва онва и тогава ще помагаме...
Така-трудна работа. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 03, 2008 21:40 Заглавие: |
|
|
| Смени му паметта и запиши нов дъмп!Неотдавна правих едно JVC със същото дъно и се дъ ржеше по същия начин!Пробвай с паметта |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Апр 03, 2008 21:50 Заглавие: |
|
|
| borko 30 написа: | | !Неотдавна правих едно JVC със същото дъно | А кажи модела на JVC което ползва дъно(шаси)РТ-90 и получаваш каквото искаш А за презаписа на паметта си имам свое мнение Сега към питащия попрегледах ти постовете и останах със впечатление че телевизорите не са ти наи силната област Моя съвет е по добре отиди при колега и със взаимни усилия двамата и евемтуална помощ от нас тук да се направи апарата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Апр 03, 2008 21:52 Заглавие: |
|
|
| borko 30 написа: | | JVC със същото дъно |
Телевизорите нямат "дъно",а имат "номер на шаси",тва да не ти е компютър.
Освен това милион пъти сме писали как се пишат имената на марки и модели в този форум.
Колега Фишев,ти пък сега много следиш мохабета-сега ще излезе че не е било баш PT90 ами Пиринско шаси и не е било проблема от дъмпа ами от коляновия вал... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Последната промяна е направена от Bojilov на Чет Юли 17, 2008 14:46; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Апр 04, 2008 20:52 Заглавие: |
|
|
| Не помня модела но беше 29ка и гаранционно ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|