| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
solakovv Нов потребител

Регистриран на: 22 Окт 2007 Мнения: 40 Местожителство: h.d.
|
Пуснато на: Съб Апр 05, 2008 21:22 Заглавие: neo tv 1451 -проблем с обхватите |
|
|
neo tv 1451 lc863332, la76810
Колеги значи имам следния проблем на най ниския обхват изкарва средния на средния обхват пак се повтаря и дециметъра си работи
в сервиза ли трябва да вляза и как става опитахс няколко памети разлика няма може записа да не е същия,някой може ли да помогне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
todoran Опитен потребител

Регистриран на: 05 Апр 2006 Мнения: 197 Местожителство: Kneja
|
Пуснато на: Съб Апр 05, 2008 22:00 Заглавие: |
|
|
Ако установиш защо настройващото ти напрежение е по-низко
от нормалното,вероятно ще си решиш и проблема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Съб Апр 05, 2008 22:19 Заглавие: |
|
|
Тунера нали се превключва от CD7910.Какво става там?
Според това |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Апр 05, 2008 22:42 Заглавие: |
|
|
Ако тунера е TDC-3H2-5VL-Y, качи дъмпа в атача да видим какво ще стане? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
solakovv Нов потребител

Регистриран на: 22 Окт 2007 Мнения: 40 Местожителство: h.d.
|
Пуснато на: Нед Апр 06, 2008 14:21 Заглавие: neo tv 1451 lc863332, la76810 |
|
|
| ще опитам с дъмпа! - тунера е същия tdc-3h2-5vl-y |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
neo 1451 Гост
|
Пуснато на: Пон Апр 07, 2008 17:43 Заглавие: |
|
|
| с дъмпа стана всичко си дойде на мястото благодаря за записа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|