| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
diskretna Активен потребител

Регистриран на: 08 Юни 2007 Мнения: 71 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Пон Апр 07, 2008 17:37 Заглавие: Проблем с касетофон / процесор NEC N76008JC017 -РЕШЕНО |
|
|
Касетофона е от автомобил FORD с процесор NEC N76008JC017 и памет AD 9230B.
Проблема е, че не приема кода /изобщо не реагира/.
Имам програматор PIC & EEPROM, но не съм наясно дали е възможно с него да се презапише дъмп на тази памет.
Ако някой от вас има идея или се е сблъсквал с подобен случай, моля помогнете!
Още един въпрос - може ли въпросната памет да се замени с 9346 ? _________________ diskretna, skype: diskretna |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nick_s Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 273 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Апр 07, 2008 23:11 Заглавие: |
|
|
Какъв е модела на касетофона ?
Дали не бъркаш бутона или комбинацията за въвеждане ?
Опиши какво точно става ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
diskretna Активен потребител

Регистриран на: 08 Юни 2007 Мнения: 71 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Вто Апр 08, 2008 8:21 Заглавие: Ford 2014 |
|
|
| nick_s написа: | Какъв е модела на касетофона ?
Дали не бъркаш бутона или комбинацията за въвеждане ?
Опиши какво точно става ! |
Модела е Ford 2014 Sound 2000
Като се включи касетофона, светват 3 чертички и никой от бутоните не реагира - просто не може да бъде въведен кода, който между другото имам написан на капака.
Модерирано от RC
Има бутон за отговор
Следващи подобни постове ще бъдат директно изтривани. _________________ diskretna, skype: diskretna |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BACKO Активен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2006 Мнения: 92 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Вто Апр 08, 2008 8:39 Заглавие: |
|
|
| ако чертичките мигат значи паметта е за пре запис |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Апр 08, 2008 9:14 Заглавие: |
|
|
Оставете включен касетофона един час. Тогава ще почнат да мигат чертичките и ще даде да се въведе кода. Ако е верен, ще тръгне. Колега Васко! Не пишете заблуждаващи и неверни неща! _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
diskretna Активен потребител

Регистриран на: 08 Юни 2007 Мнения: 71 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Вто Апр 08, 2008 14:11 Заглавие: Касетофон Ford |
|
|
Благодаря ти, mitachi!
Много ми помогна, всичко е наред вече!
Благодаря и на всички останали, които се опитаха да помогнат!
 _________________ diskretna, skype: diskretna |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BACKO Активен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2006 Мнения: 92 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Вто Апр 08, 2008 16:39 Заглавие: |
|
|
извинявам се!!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|