| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Сря Апр 09, 2008 12:32 Заглавие: TV Panasonic TC21S1RCP не включва -РЕШЕНО |
|
|
| Там е проблема че горе посоченият модел не тръгва. Напреженията след трафа са наред, но при натискане на копчетата от шасито не иска да тръгне. Проверих ST-BY на процесора но от 24 крраче не се превключва а той има захранване. Не съм пробвал с нов дъмп тъй като клиена като ми го е донесъл работещ а при мен не ще и поради това реших да ви попитам. Пречината да ми го донесе е че отвреме на време се е чувало църкане и открих спойка на ТХО. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Сря Апр 09, 2008 12:44 Заглавие: |
|
|
А с дистанционното? _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Сря Апр 09, 2008 12:56 Заглавие: |
|
|
Не знам няма го при мен. Ще пробвам с универсалното ДУ. След като видях схемата се оказа че захранващите напрежения не са много добре, при измерване имам две по 9В и едно 40В а по схема трябва да бъде 12В. Може ли дази разлика да се дана на това че е в ST-BY.
Колега има един лаф МАЛКО АМА НА ВРЕМЕ. С УНИВЕРСАЛНОТО ТРЪГНА. закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|