| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Сря Апр 09, 2008 10:17 Заглавие: Замяна на тунер EWE-5053-V8 |
|
|
С какво мога да заменя тунер EWE-5053-V8? От телевизор ELITE 21ES03 e тунера. Попилян е до невъзможност.
Ето едно чертежче с изводите му - означенията са според платката, като на повечето изводи има означения и отляво и отдясно. Там където съм сложил малка точка няма извод а само отвор на платката.
 _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Апр 09, 2008 11:07 Заглавие: |
|
|
TUN 115-B-8054SQ SANYO Ако не е цифров, което лесно се разбира по това дали има вътре кварц и синтезатор или не-този тип тунер слагам. Те са с управление на обхватите по два извода. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Сря Апр 09, 2008 13:51 Заглавие: |
|
|
Клиентите бързаха и го направих с един Samsung TECC2949VG28B, който обаче е с управление по 3 извода, но като размених крачетата получих VH и UHF обхвати, липсва LH, но те не ползват кабелна, а тук на тоя обхват няма предавател.
P.S. иначе благодаря на Митачи, ще потърся тоя тип тунери за да си имам резерва. Също и на zapad, аз бях намерил тоя линк, ама не ми се поръчва. _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 20:44 Заглавие: |
|
|
| На мястото на този тунер спокойно можеш да сложиш EWE-1053-V3. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|