| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Апр 12, 2008 16:46 Заглавие: Panasonic TX21CK1P при включване на антена изключва -РЕШЕНО! |
|
|
Телевизора си работи нормално на снежинки,в моменте в които включа антената изключва. Шасито не знам кое е но е изпълнено с дежурен траф и импулсно STRF6523 , TDA 9367PS/N1/4K015.
Сменил съм кондензатор 100мф в първичната част и 220мф на +В и сондензатора за филтрация на видеоусилвателите. Може ли де е проблем в дъмпа .Имал ли е някои подобен случаи. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Апр 12, 2008 17:14 Заглавие: |
|
|
Още по темата ,не е от дъмп .
На външна антена картината размаза както точно си правят кинескопите на панасоник и изключи ,така че маи отиваме на кинескоп .Сега ще си поиграя още малко. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Съб Апр 12, 2008 17:15 Заглавие: |
|
|
Шасито трябва да е Z8
Panasonic.. TX21CK1P/B.. Z8.. TDA9367PS/N1/4S0326.. 24C16 _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Апр 12, 2008 17:54 Заглавие: |
|
|
ееее бога ми ако някои беше казал че причината е един бушон 1А щях да му се изсмея .Фишев се обади и каза че много се е мъчил с такъв дефект и накрая се смяли .Аз бях сигурен че е нещо тъпо но и през ум не ми е минавало че ще е от бушонче .
За протокола F852 _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|