| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Strahil Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 129 Местожителство: Triavna
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 0:23 Заглавие: Заключен Philips 37KV1212/02B |
|
|
| Шасито би трябвало да бъде GR1AX, не му се регулират яркост, контраст, наситеност и не може да се настройва. ТВ-то е с три бутона. До колкото разбрах от прочетеното, изключването на HOTEL Mode става като задържа едновременно селект-бутона на ТВ-то и SLLEP бутона на пулта за ДУ за повече от 4сек. Пулта е RC8207 (като не съм сигурен такав ли трябва да бъде) и не знам кое му е SLLEP бутона.Това ли е наизтина начина за "отключване" и кой я тоя бутон от пулта защото не мога да го "уцеля"? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 7:02 Заглавие: |
|
|
Това трябва да му е дист. а на толкова стар тв. да му се заключва нещо си едва ли . По скоро е софтуерен проблема . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 7:11 Заглавие: |
|
|
Шасито е това, но входа в сервиз не съвсем!
При тези входа е като се избере 38 програма и комбинация от два бутона които могат да са различни в зависимост от версията на процесора - Select и Pr+ (Pr-) примерно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 7:49 Заглавие: |
|
|
PHILIPS Chas.GR1-AX hotel
Опитай следното:
-избери 38 програма и:
-бутона Store от локалната клавиатура на ТВ-то едновременно с бутона за Sleeptimer от пулта и държиш около 4 сек.
Алтернативно вкл. и изкл. въпросния режим.
- или едновременно бутона Store и Control- от локалния панел за изкл. , а с Control+ за включване. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 7:53 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | Алтернативно вкл. и изкл. въпросния режим.
- или едновременно бутона Store и Control- от локалния панел за изкл. , а с Control+ за включване. |
Тц,тва е по-новия GR1AX дето е с трите бутона само отпреде.
Би трябвало на 38програма и Select и P+ или Select и P- _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 8:01 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | Тц,тва е по-новия GR1AX дето е с трите бутона само отпреде.
Би трябвало на 38програма и Select и P+ или Select и P- |
| Цитат: | | ТВ-то е с три бутона |
Правилно ама дъртоза не го прочетох това ,той RC го е написал ама докато го намеря в записките ,не обърнах внимание  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Strahil Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 129 Местожителство: Triavna
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 8:45 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за експресните отговори, но с бутоните от локалната клавиатура не успявам да го изведа от тоя режим. Кои е бутона за SELEEPTIMER на пулта за ДУ за да опитам и тоя вариант? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 8:48 Заглавие: |
|
|
Като е толкоз зор,ръгни му една празна памет де-пак трябва да стане... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Strahil Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 129 Местожителство: Triavna
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 21:01 Заглавие: |
|
|
| Първото което направих е да погледна в търсачката, и опитах почити всичко което намерих там. Опитах и с друг дъмп, измениха се стойностите на контраст яркост..., но все още отказват да се управляват от дистанционното, и отказва да се настройва. Вече се съмнявам дали проблема е софтуерен? Пеиемам всякакви идеи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|