| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Апр 13, 2008 22:55 Заглавие: |
|
|
| С HEXEDITOR има функция Compare ,сравнява 2 файла. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 8:19 Заглавие: |
|
|
http://www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=35673
Аз ползвам това. На View, трябва да се зададе Binary(fast)Mode.
А за Vibratto- свалям флаш-чипа. И го програмирам на нещо друго. примерно на платка със Zoran. Особено ако е с чип SHARP. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 8:35 Заглавие: |
|
|
| Или това. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 22:24 Заглавие: |
|
|
Зравейте колеги.Тази вечер седнах и направих набързо първия програматор с MAX232.Утре ще ми доставят и MAX3232.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Апр 15, 2008 8:02 Заглавие: |
|
|
| Перфектно направено.Аз пък към моята машинарийка ползвам готов RS232 от PANASONIC GD92. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Апр 15, 2008 23:17 Заглавие: |
|
|
И MAX3232 пристигна.И двата работят добре.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Пет Апр 18, 2008 19:59 Заглавие: |
|
|
Аз съм изрязал от платката на Булсат приемник -МАX3232
Да не отварям нова тема,с какво се чете Zoran ZR368882 Vaddis882?
С QFPv0.37 нямам конект. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|