| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kalata Нов потребител

Регистриран на: 14 Апр 2008 Мнения: 4 Местожителство: s.lesi4eri
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 15:48 Заглавие: BLAUPUNKT cc20 |
|
|
| Здравеите имам касетофон BLAUPUNKT BOSTON CC20 и вапроса ми е че знам кода но неми позволиава да го ваведа .имали ниакаква особенност при вавеждането на кода.изписвами три черти и вече почти 24 часа стои включен . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 16:19 Заглавие: |
|
|
| Изключи акумулатора / захранването/ и пак го включи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 16:49 Заглавие: |
|
|
Свали памета и я прочети 93С14 или 93С46 ако не се оправиш качи бина и щети кажа на кои адреси какво да запишеш.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kalata Нов потребител

Регистриран на: 14 Апр 2008 Мнения: 4 Местожителство: s.lesi4eri
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 19:05 Заглавие: |
|
|
извадих паметта но незнам как да иа кача  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|