| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 21:07 Заглавие: |
|
|
| Strahil написа: | | ..... Вече се съмнявам дали проблема е софтуерен? |
Или нещо тотално бъркаш или това наистина е така, но е странно
Нали знаеш, че на този пулт Install се пуска с два едновременно натиснати бутона?
("вързани" са с чертичка)
А когато нещо си гледал и пробвал е добре да се спомене за да не се прелива "от пусто в празно". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 9:47 Заглавие: |
|
|
Никакъв дъмп не ти трябва-телевизора си работи прекрасно и с празна памет.
Ако не става-чети какво ти е писал RC в горния пост-да не излезе накрая че "проблема не е във вашия телевизор" _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgi oreshkov Нов потребител

Регистриран на: 28 Яну 2008 Мнения: 35 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 4:32 Заглавие: Заключен Филипс |
|
|
| Аз я имам тази програма тя се нарича Lock Out за заключване се натискат на 38 канал store chanal+ на пулта на монитора а за отключване store V control+ но наскоро имах подобен проблем пулта на този стар филирс беше свързан с един филмов кабел лента към шасито с един куплунг пак не щеше да се управлява от дистанционното махнах го и всичко си дойде на мястото тръгна от пулта имаше вероятно два бутона едновременно натиснати не се мъчих много защото имах случайно такъв от друг но за диагностика е достатъчно да го извадиш от куплунга . Успех Жоро |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|