 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Пон Апр 14, 2008 21:38 Заглавие: |
|
|
Момчета, не че нещо имам против, ама не и ли мина отдавна времето на такава техника - това е все едно да реставрирам стария си Вартбург. Подобна машина може да има само емоционална стойност. Иначе се радвам, че има хора като Tokio, които са готови да помагат безкористно. И пак се извинявам за намесата си.  _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Gena Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 553 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 22:08 Заглавие: |
|
|
Проблемът е разрешен! Оказа се, че видеото си е наред.
Между другото, ако цената на ремонта надвишава 40-45 лв. колегите просто съветват клиентите да не инвестират повече в него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|