 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Апр 15, 2008 20:45 Заглавие: Panasonic TX-25MD4C, стартира на AV |
|
|
Да си призная, не идват често такива ТВ за ремонт при мен. Шасито е EURO 4. При спиране и следващо пускане (независимо дали ще е от мр.ключ или от пулта) стартира с тъмен екран и без звук, на екрана изписва номера на програмата на която е стартиран а под него ЕС1. Натискам бутон AV и се появява картина и звук и ЕС1 изчезва. Какво иска да ми каже с това ЕС1? Дали е някоя опция в сервизен режим? А беше дошъл заради изгорял BU2508 (сменян преди мен от някой друг, но с явно менте и нарочен за ТХО.)
При Self Check стойностите на опции от 1-6 са
1 - 3D
2 - 0C
3 - 1D
4 - 00
5 - EF
6 - 23
SUM:2FB2
Още нещо, след като отида в Self Check губи всичко запаметено като програми и се налага наново да се набират програмите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Апр 15, 2008 22:45 Заглавие: |
|
|
| Това второто мисля,че е нормално получава се и при напълно изправен телевизор.Опциите са наред като ги сравнявам със сервизното.Що не запишеш една памет за проба. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 12:29 Заглавие: |
|
|
| Влезнах в 5 подменю на Service mode 2 и 6 бит го промених от 1 на 0 и сега вече се запуска направо на програма, с картина и звук. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|