| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emko Активен потребител


Регистриран на: 24 Мар 2006 Мнения: 78
|
Пуснато на: Вто Апр 15, 2008 22:44 Заглавие: TV Panasonic TC14Z1 -тръгва с бял екран и черна хор.линия |
|
|
Здравейте! Моля да споделите мнениети си:
Когато тв-то се пусне от мрежовия ключ тръгва с бял екран и черна хоризонтална линия. Ако се натисне който и да е бутон от панела на тв. или пулта на дистанционното телевизора заработва с говор и картина нормално. Когато се изгаси от пулта и се пусне пак от него всичко е наред! Процесор MN1872419TWC.Трябва ли да е в стенбай когато се вкл.от мр.ключ,защото в момента не е така? Благодаря на всички предварително.
Коригирал съм ти заглавието  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 7:57 Заглавие: |
|
|
да не е в сервизен режим?-ако се влиза с бутон или ключе;памет _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 9:29 Заглавие: |
|
|
| Презапиши паметта отново |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|