| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emot Нов потребител

Регистриран на: 08 Дек 2006 Мнения: 24 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 13:00 Заглавие: |
|
|
Извинявам се имах работа ,а сега на въпросите.Процесорите нямат лепенки това е изписано на корпусите.Интересно RC ако дистанционното се окаже както на фотото ти,дали имаш някаква идея.Благодаря на всички които се включиха.
Bojilov Благодаря ти за линка.Интересно ,че не го намерих а толкова се рових в руските саитове.Утре ще опитам всички вариянти и ще пиша. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 13:02 Заглавие: |
|
|
А има ли други надписи по процесора освен A31V02?
Междудругото в линка е написано,че всички дадени методи не са дали резултат. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emot Нов потребител

Регистриран на: 08 Дек 2006 Мнения: 24 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 13:08 Заглавие: |
|
|
| dima това е единствено което пише на проц.Най тъпото е ,че преди месец през мина същия модел тв. със вкл. BG/DK,но вече е продаден. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 19:40 Заглавие: |
|
|
| Според мен ножа опира в зв.процесор, даже и да се извадят BG: DK: с др. бин- пак няма да има звук .Проца. тр. да е с буква D и др. версия. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 19:49 Заглавие: |
|
|
Бай Стоиле,трябва да стане без проблем и с това MSP-в линка който дадах руснака със точно същата версия на MSP и чиста памет е изкарал DK звук без проблем. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 20:17 Заглавие: |
|
|
Moже, при мен също въртеше форматите но не ги отработваше.Т-ра беше HITACHI шас.11ак37-11 сложих др.проц от някаква, нокиа, и тръгна.може да е бил и деф.ОК.-дано се справи колегата ,че тия тв-та по някога искат и тунер и бин,да завърти обхватите.
Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 21:01 Заглавие: |
|
|
| emot написа: | | ....вече е продаден. | , а Вие пропуснахте да му вземете "кръв и урина"
Ето моето търсене по темата:
тука пише
така:BRATZ 309321 (40-TD21S9-MA .
Надписа:(40-TD21S9-MA незнам какво означава.Търсенето за него в
Google дава http://www.icxinyi.com/zlk.php?id=952000,
където пише следното:
""PHILIPS MAGNAVOX\CHASSIS TC4.1U AA CHASSIS M133\SERVICE MANUAL 20DV6942-37 CHASSIS LTC4.1U AA CHASSIS M133 40-TD21S9-MA TMPA8823 24C08 TDA16846 STV9302 TDA7496 MSP3425G""
Очевидно ,че състава е подобен ,но пък звуковия процесор не е
същия.Може на някой да му "щракне " нещо  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emot Нов потребител

Регистриран на: 08 Дек 2006 Мнения: 24 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 18:19 Заглавие: |
|
|
| Единствения пробив засега е ,че с празна памет се вкл. всички обхвати на звука.Проблема е ,че се появиха странични ефекти.Вертикалното събрано не запаметява програмите. Засега ще препиша оригиналната памет и паметта която я сложих празна и ще се опитам да разбера кои ред е звук. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emot Нов потребител

Регистриран на: 08 Дек 2006 Мнения: 24 Местожителство: Sofia
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|