| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
radiolubitel Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2008 Мнения: 12 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 16:25 Заглавие: Купувам радио-скенер или радиостанция |
|
|
| Търся стабилен приемник-скенер или радиостанция за КВ любителските обхвати, задължително SSB и CW... може и нещо самоделка стига да се държи стабилно и да има пълно описание... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
niki1496 Нов потребител

Регистриран на: 17 Апр 2008 Мнения: 1
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 17:15 Заглавие: Re: Купувам радио-скенер или радиостанция |
|
|
| Имам трансивер от 2 до 30 мегахерца без крайно стъпало. Ако се интересувате, пишете на [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
taralion Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2007 Мнения: 503 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Съб Апр 19, 2008 21:09 Заглавие: |
|
|
| Имам това нещо, но не е късовълново - 30 канален скенер(66-512MHz)"UNIDEN bearcat UBC 60XLT-1". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radiolubitel Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2008 Мнения: 12 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Съб Апр 19, 2008 21:11 Заглавие: Колко му искаш :) |
|
|
Пари колко?
Модерирано от RC
Това можеше и на лични.
А за отговор има бутон PostReply.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|