| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
LanGhost Нов потребител

Регистриран на: 12 Апр 2008 Мнения: 10
|
Пуснато на: Съб Апр 12, 2008 2:58 Заглавие: Схема за бягащи светлини |
|
|
| търся схема за бягащи светлини на 12 волта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pa4oo Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2007 Мнения: 112
|
Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 11:32 Заглавие: |
|
|
| със светодиоди ли я тарсиш.имам схема с А277 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
LanGhost Нов потребител

Регистриран на: 12 Апр 2008 Мнения: 10
|
Пуснато на: Нед Апр 20, 2008 11:06 Заглавие: |
|
|
Да. Можеш ли да ми я дадеш ?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Нед Апр 20, 2008 14:16 Заглавие: |
|
|
| A277 е аналогова за ниво индикатор с 12 диода.Знам че има начин на свързване който не е стълбица ,но все пак няма ли да е по добре с две цифрови ИС.И питащия не каза с колко канала ще е ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
LanGhost Нов потребител

Регистриран на: 12 Апр 2008 Мнения: 10
|
Пуснато на: Нед Апр 20, 2008 14:21 Заглавие: |
|
|
| ами 1 ми е достатъчен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Нед Апр 20, 2008 14:22 Заглавие: |
|
|
1 ???  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Нед Апр 20, 2008 19:21 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Нед Апр 20, 2008 19:54 Заглавие: |
|
|
| Ето това е 10 канална .С един канал няма как да бега тая светлина |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Пон Апр 21, 2008 18:09 Заглавие: |
|
|
Ето ти схема. Разгледаи другите схеми в тоя сайт.
Можеш да си я удължиш колкото изкаш:wink:
http://www.radiokot.ru/circuit/light/run/04/  _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|