| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Апр 21, 2008 19:18 Заглавие: |
|
|
| jivko. kakъв е модела на твоя ELITE? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 9:50 Заглавие: |
|
|
| Вече не мога да кажа, защото не е при мен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 10:52 Заглавие: |
|
|
| jivko написа: | | Вече не мога да кажа, защото не е при мен. |
Не си ли водите(и защо) някаква документация:модел,шаси, състав
процесор ,дъмп,характерни и интересни повреди?! Така се трупа
опит и знания и следващия път е по-лесно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sushko Опитен потребител

Регистриран на: 21 Дек 2005 Мнения: 112 Местожителство: Ихтиман
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 20:36 Заглавие: |
|
|
Малко обобщение по темата.
TV ELITE 21ES02
CPU: LC863532C 55K9
VSP: LA76810A
TUN: EWE-1053-V3
Шасито, може би, PCB20050513 (?)
ДУ: 55К9
Влизане в сервизен режим: VOL=0, MENU, 6-5-6-8
Превключване на разделите: SLEEP
подразделите: MUTE
Качвам тук и сервизните опции
PS. Тръгва с празна памет! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 21:16 Заглавие: |
|
|
Скрит бутон в пулта  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 21:44 Заглавие: |
|
|
| tonovd написа: | | Скрит бутон |
Значи, имам предложение към всички:
Освен в специални случаи повече за скрит бутон и смяна на електролитни кондензатори от сорта:"смени си електролитните кондензатори" да не се споменават
За "скрит бутон" търсачката намира 168 резултата и май всичко е изписано по въпроса
За другото всеки може да провери  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 21:50 Заглавие: |
|
|
Що ли ми се струва, че темата приключи (добре или зле) и нещо не се сещам защо е това упорито чесане на клавиатурите  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|