| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 17:18 Заглавие: Търся дъмп за TV Teletech CTV1455TG |
|
|
| Търся дъмп за TV Teletech CTV1455TG-шаси BS76810-261FBT,процесор LC863328A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 18:00 Заглавие: Re: Търся дъмп за TV Teletech CTV1455TG |
|
|
Адаш,
| EMOBOG написа: | | процесор LC863328A |
Не е достатъчно; има още надписи.Напиши процесора в търсачката...
излизат 11 резултата и като попрочетеш разбираш защо ;има и качени бинове... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 18:27 Заглавие: Re: Търся дъмп за TV Teletech CTV1455TG |
|
|
| LC863328A,LA 76810A-Monolithic Linear IC For PAL/NTSC Color Television Sets VIF/SIF/Y/Deflection ,LA 7840 вертик. отклонение,3DD2498-импулсно захранване.С тези дъмпове от търсачката не мога да намалявам звука,като в същото време ми показва че намалява като стойност |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 18:39 Заглавие: Re: Търся дъмп за TV Teletech CTV1455TG |
|
|
| EMOBOG написа: | | LC863328A xxxx???? |
Процесора... да знаем какво търсим!
За състава- добре.От него можем да се ориентираме за схема  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 18:43 Заглавие: Re: Търся дъмп за TV Teletech CTV1455TG |
|
|
| emoome написа: | | EMOBOG написа: | | LC863328A xxxx???? |
Процесора... да знаем какво търсим!
За състава- добре.От него можем да се ориентираме за схема  |
LC863328A 5Z26 3HD3-защо не намалява звука
Модерирано от RC
Има бутон за отговор
Трябва да ти трия постовете докато се сетиш и го намериш, що ли  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 19:14 Заглавие: |
|
|
на оригиналния дъмп който предлагам ми показва едно катинарче горе в дясно.
Последната промяна е направена от EMOBOG на Вто Апр 22, 2008 20:35; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 19:20 Заглавие: |
|
|
отключване ?
China-TV-eeprom
Последната промяна е направена от emoome на Вто Апр 22, 2008 19:36; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 19:27 Заглавие: |
|
|
Какво сервизно дистанционно какви пет лв Отключва се с неговото си дистанционно Научете се да ползвате тази търсачка най накрая Няма ден някой да не пита нещо отговорено в друга тема предния ден,седмица или месец Ей наистина се побъркахте с това писане на бинове памети и тем подобни простотии и после ОЛЕЛЕ Или кво на клиента е по престижно да му взмеш 20-30 лв за СМЯНА СОФТУЕР (нова дума за пациента ) отколкото да му вземеш 5 лв за една щракане с пулта  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 21:14 Заглавие: |
|
|
След изказванетоо на Фишев катинара идва и на тая тема.
Уважавайте клиентите, те ви дават парите. Като се заключи пак другия месец какво ще правиш? Пак ще го обезкостиш и ще трябва наново да си настройва всички програми? И след това как е сервиза че размера не пасна или ще си го гледа както дойде? _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|