| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Вто Апр 08, 2008 15:02 Заглавие: |
|
|
| ivankrivodol написа: | Пичове, това всичкото на сериозно ли беше  |
Това е още по сериозно
| Цитат: | | УКВ-то на "Селена"-та е радиоприемник с най-високо световно качество (бие всички "проф." тунери от всякаква генерация и държава). |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Апр 08, 2008 15:08 Заглавие: |
|
|
Мдаа,и съветския слон е най-големия слон!
Абе кво знаеш ти...  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Вто Апр 08, 2008 17:07 Заглавие: |
|
|
| Преди десетина години работих в една кабелна телевизия и впечатлението ми беше, че Електрон 380 и подобните му бият по чувствителност почти всички западни телевизори по онова време. Работеха прекрасно при входен сигнал 50 dB/uV, докато примерно имаше едни Sony-та искаха минимум 65 dB/uV за да не се забелязва шума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Апр 08, 2008 17:13 Заглавие: |
|
|
Веднага ще изпратя 50лв. на този който ми каже къде професионално се е използвувала СЪВЕТСКА техника/ кино ,телевизия,радио/по онова време пък и сега. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Апр 08, 2008 17:38 Заглавие: |
|
|
В армията Пепи, в армията , парите - на Рибарица в уиски ( 100гр.)!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Апр 08, 2008 18:01 Заглавие: |
|
|
Ми то шише ще е ама за друго.Горе съм уточнил къде да се е използвувалаАз отговарям-НИКЪДЕ..И преди да са му заключили на човека темата заради глупостите дето пиша, много моля човека да обясни за какво му е всичко това. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgi oreshkov Нов потребител

Регистриран на: 28 Яну 2008 Мнения: 35 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Апр 24, 2008 20:29 Заглавие: Монтаж на CCIR в руска Селена |
|
|
| Моля модератора да заключи темата благодаря на всички които се обадиха Ни най-малко съм се шегувал Прсто тази Селена ми я подариха слушал съм за някаква платка и исках някой да потвърди за това . Имаше такъв колега ще се възползувам от съвета му . Много ми хареса изказването на колегата за чувствителноста на руските телевизори Ами аз наскоро правих едно филипсче мисля че беше на повече години от електрончетата ама цветовете бяха чудесни и със стайна антена хвана пет предавателя ето тази равота електрончето не може да я направи сега Руснаците най напред трябва да си направят електролитните кондензатори и тогава да правят техника Доколкото ми е известно вече не произвеждат много свои разработки Убеден съм че при наличието на Панасоник Сони никой руснак няма да си купи роден Виж Столичная веднага. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|