 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Апр 25, 2008 13:49 Заглавие: |
|
|
Ама не щеш да пробваш съвета на Станоев,не щеш дори кварц да провериш.Като си се насъскал на памет-ми търси си дъмп,намирам само за телевизори с кинескоп,за твоя не успях.И прочети внимателно линка който пуснах-има споменати засади.Например:
. С чистой ЕЕПРОМ ТВ стартует сразу после нажатия клавиши «ON/OFF». В таком виде ТВ полностью «работоспособен», производится изменение настроек МЕНЮ, выбор языка, проходит АВТОПОИСК каналов с увеличением их номеров и т.п., но перепутаны местами диапазоны L и H, отсутствует Secam.
Демек така просто както го искаш няма да стане.Просто го заеби настрана и отдели половин час в четене и ровене в интернет.Имаш шаси,имаш допълнителна информация,какво повече ти трябва? _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Avramov Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 186 Местожителство: Монтана
|
Пуснато на: Пет Апр 25, 2008 14:58 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колеги намерих подходящия бин и всичко тръгна добре.Пускам го ако иска някои да си го изтегли. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пет Апр 25, 2008 19:46 Заглавие: |
|
|
| Това в атача в ред ли е ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|