 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Апр 24, 2008 10:10 Заглавие: |
|
|
| milenjs написа: | | TDA9381PS/N2/1585... |
Ако примерно Ви изпратя или посоча схема с този процесор
ще има ли отзиви :"ама захранването не е такова";"ама платката
на кинескопа при мен е с транзистори";"ама същата е, ама не баш"!
Освен това по схемите обикновено процесорите ги обозначават
като TDA93xx и толкоз
При това разнообразие от схемни решения не виждам как ще стане.
Колкото по-пълно и точно се опише състава на дадено устройство,
включително и номерацията на елементите по шасито
толкова и вероятността да изскочи схема отнякъде е по-голяма
Колко ли пъти е написано!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Нед Апр 27, 2008 7:32 Заглавие: |
|
|
И все пак мисля че тези транзистори на платката на кинескопа ти правят номера, често явление. Подмени ги с читави, може и от срапа, презапой платката като огледаш за окъсяване и все ми се струва че ще си с джаза
P.S.Не бях прочел всички постове, извинявам се че давам съвет за решен проблем  _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|