 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vazai Активен потребител

Регистриран на: 10 Яну 2007 Мнения: 98 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Апр 29, 2008 18:47 Заглавие: ПРОБЛЕМ С SOGO TV2101TX |
|
|
ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ.ТЕЛЕВИЗОРА СТОИ В СТЕНБАЙ И НЕ СЕ ЗАПУСКА ОТ
Д.У. И ОТ ПАНЕЛА.НАПРЕЖЕНИЕТО..В+.. Е 108 В. И.З. ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ЦЪКА И..В+..ПАДА НА 90 В.. ДАЙТЕ СЪВЕТ ЗА ТОЗИ ПРОБЛЕМ.
ЗА КОЕТО ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ.ВСИЧКИ СЕ УЧИМ ПОСТОЯННО
Модерирано от RC
1. Добре дошъл.
2. Не пиши само с главни букви и в стил телеграма.
3. Подобна тема по никакъв начин не може да бъде окачествена като важна.
4. Подбирай правилния раздел за темата си, както и заглавието и.
5. Запознай се с правилата за пускане на теми за да разчиташ на сериозни отговори по същество. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Апр 29, 2008 19:00 Заглавие: |
|
|
И освен всички забележки които ти е направил колегата RC,допълни и кое е шасито на телевизора и състава му.
И тази тема да я изчетеш от край до край-
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=40110&topicshow=Правила%20на%20форума!
И след като изчетеш всичко не забравяй да си коригираш темата и заглавието съгласно правилата. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vazai Активен потребител

Регистриран на: 10 Яну 2007 Мнения: 98 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Апр 30, 2008 8:48 Заглавие: |
|
|
благодаря за съветите.но не ми вършат работа.шасито е със процесор
TDA9361PS/N2/5I
на шасито има надписи
5800-А3Р511-00
CH 4B-1 94V0 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Апр 30, 2008 9:38 Заглавие: |
|
|
| vazai написа: | | благодаря за съветите.но не ми вършат работа. |
Ква работа искаш да ти свършат тия съвети?
Тия съвети не са да ти вършат работа или да ти не вършат,а за да има ред тука и за да може някой въобще да ти помогне.Щото тука врачки няма.
И ти казах да си коригираш заглавието.Има бутон Едит в първия ти пост
Слагаш нещо смислено и информативно като заглавие.
| Цитат: | 7. Заглавието трябва да е формулирано така, че да отразява същността на проблема и да бъде достатъчно информативно,така че само като се прочете заглавието на темата,без да е нужно да се влиза в нея да се знае за какво се дискутира в темата. Недопустимо е: проблем, помощ (help), помогнете, някой да даде, спешно и други подобни.
За да работи коректно търсенето имената на марки, модели на уреди и абревиатури на елементи задължително на родния им език Пример: Sony, а не Soni или Сони.
За всеки раздел може да има специфични изисквания за оформяне на темата, които са обявени в него.
|
Омръзна ми да се разправям.Вчера съм коригирал сигурно над 20 заглавия на теми.
Да назначим по един персонален модератор след всеки да му върви след гъзът и да коригира ли? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|